Україну на "Іграх нескорених" представлять 20 учасників

У цьому році українську команду вперше буде представлено в змаганнях з баскетболу на візках.

В “Іграх нескорених” у Нідерландах візьме участь 20 представників України. Про це повідомила координатор змагань в Україні Ольга Горбач.

Вона зазначила, що українська команда вперше буде представлена в змаганнях з баскетболу на візках на “Іграх нескорених”.

“Наша команда тренується зараз у семи видах спорту, зокрема, плавання, біг, штовхання ядра, метання диска. І буквально нещодавно прийняли рішення про баскетбол на візках. І це, звичайно, величезний крок вперед для нашої збірної”, – сказала координатор.

Горбач зазначила, що ніхто з нинішніх членів української збірної не брав участі в попередніх Іграх нескорених”.

“Це повністю нова збірна. Ми щорічно приймаємо непрості для нас рішення, чи ми дозволимо членам торішніх збірних бути членами і в поточному році. Військовий конфлікт триває, ми вирішили, що вся наша збірна буде на 100% складатися з нових ветеранів. Вони не брали участі в Торонто і Сіднеї”, – сказала вона.

Нагадаймо, українська збірна завершила свою участь в “Іграх нескорених” в 2018 році, здобувши 7 золотих, 10 срібних та 3 бронзові медалі.Джерело статті: “http://factor-news.info/ukrayinu-na-igrah-neskorenyh-predstavlyat-20-uchasnykiv/”